Medewerkers horeca fulltime/parttime

Wel horeca, geen avonden? Als horecamedewerker weet je dat het werken binnen kantooruren niet echt part of the deal is. En dat wil je ook helemaal niet! Maar élke avond van huis zijn gaat ook tegenstaan. Wat nou als wij een vacature open hebben staan waarin je jouw gastvrijheid kwijt kunt én je minimaal vijf avonden per week vrij bent… Droombaan? Echt wel!

Wat ga je doen?
Voor onze nieuwe winkel in Lisse zijn wij op zoek naar een medewerker voor het ‘Eten in de Proeftuin’-restaurant. Dit restaurant zal binnenkort openen. 

Wat komt hierbij goed van pas:

  • Je hebt relevante werkervaring;
  • Je ziet up- en crosssellen als een toffe uitdaging, niet als een ‘moetje’;
  • Stress ken je niet! Je staat stevig in je schoenen;
  • Je bent bereid om één weekenddag per week en op feestdagen te werken.

Waarom werken bij Intratuin Lisse?
Naast een marktconform salaris, 25 vakantiedagen (als je fulltime werkt) en een spiksplinternieuwe werkplek zijn er nog veel meer redenen waarom je écht bij Intratuin Lisse aan de slag wil gaan:

  • Als werknemer krijg je een fijne personeelskorting van tussen de 20 en 30%;
  • Je geniet met 20% korting van de lekkernijen uit ons restaurant;
  • Woon je niet om de hoek en wil je wel heel graag bij ons aan de slag? We hanteren een reiskostenvergoeding;
  • Waar hard gewerkt wordt, moet ook gefeest kunnen worden! En laten we daar bij Intratuin Lisse nou net héél goed in zijn 😉. Verspreid over het jaar organiseert onze feestcommissie de leukste activiteiten voor ons team;
  • Wil je werken aan je persoonlijke ontwikkeling? Wij denken graag met je mee over een cursus of opleiding.

Ook heel leuk: na je proeftijd krijg je van ons een boom, kamerplant of heester cadeau. Zo start je direct met vergroenen!

Leuk om te weten
Wist je dat Intratuin Lisse een gloednieuwe vestiging is? In het voorjaar van 2022 werd onze prachtige winkel geopend. En we zijn nog niet klaar! We bouwen hard verder om in de herfst de totale winkeloppervlakte van 15.000m2 in gebruik te kunnen nemen.

Ons team is collegiaal, hecht en vooral heel enthousiast. Samen zetten we elke dag ons beste beentje voor om ervoor te zorgen dat alle klanten met een grote glimlach (en een volle kofferbak ;)) de winkel verlaten.  

Ben jij de collega waar we naar op zoek zijn? Laat van je horen door te reageren via de link. We kijken ernaar uit je te ontmoeten!

De kracht van Intratuin ligt bij onze mensen. De belangrijkste schakel!

Bekijk onze vacatures