Weekendhulp magazijn

Weet jij precies hoeveel pakken pasta er in jouw voorraadkast liggen? En grijp jij nooit naast het afwasmiddel, omdat je ruim van tevoren voorzag dat er een nieuwe fles gekocht moest worden? Dan ben jij de magazijnmedewerker die we zoeken!

Wat ga je doen?
Jij helpt met het verwerken van alle binnenkomende handel. Samen met je collega's zorg je ervoor dat de handel op de juiste afdelingen komt,  dat klantbestellingen op de juiste manier klaarstaan voor bezorging en dat het magazijn er spic en span uitziet,

Het komt hierbij goed van pas als je:

  • Goed kan multitasken;
  • weekenden, vakanties en feestdagen wil werken;
  • een rijbewijs hebt;

Waarom werken bij Intratuin Lisse?

  • Je werkt op een heerlijk groen ‘kantoor’!
  • Als werknemer krijg je een fijne personeelskorting
  • Je geniet met 20% korting van de lekkernijen uit ons restaurant;
  • Waar hard gewerkt wordt, moet ook gefeest kunnen worden! En laten we daar bij Intratuin Lisse nou net héél goed in zijn 😉. Verspreid over het jaar organiseert onze feestcommissie de leukste activiteiten voor ons team;
  • Wil je werken aan je persoonlijke ontwikkeling? Wij denken graag met je mee over een cursus of opleiding.

Leuk om te weten
Wist je dat Intratuin Lisse een gloednieuwe vestiging is? In het voorjaar van 2022 werd onze prachtige winkel geopend.

Ons team is collegiaal, hecht en vooral heel enthousiast. Samen zetten we elke dag ons beste beentje voor om ervoor te zorgen dat alle klanten met een grote glimlach (en een volle kofferbak ;)) de winkel verlaten.  

Ben jij de collega waar we naar op zoek zijn? Laat van je horen door te reageren via de link. We kijken ernaar uit je te ontmoeten!

Job Alert

Helaas! geen passende vacature, maar wel blijven wij graag met jou in contact! Schrijf je nu in voor onze job alert en ontvang als een van de eerste onze nieuwe vacatures.