Caissieres tuincentrum

 

Zoek je een leuke, afwisselende baan in een gezellig teams? Voor onze afdelingen klantenservice en kassa zoeken wij fulltime & parttime collega’s.

Wat ga je doen?
De focus ligt op de service die we willen bieden aan alle klanten, jij zorgt ervoor dat zij met een glimlach binnenkomen én weggaan!  Je werkt secuur en durft op tijd hulp te vragen zodat de klanten niet te lang in de rij hoeven staan. Je bent flexibel en doordeweeks én een weekenddag beschikbaar. We zoeken collega’s met een open, frisse uitstraling die overal inzetbaar is.

Waarom werken bij Intratuin Lisse?
Naast een marktconform salaris, 25 vakantiedagen per jaar (als je fulltime werkt) en een spiksplinternieuwe werkplek zijn er nog veel meer redenen waarom je écht bij Intratuin Lisse aan de slag wil gaan:

ü  Je werkt op een heerlijk groen ‘kantoor’!

ü  Als werknemer krijg je een fijne personeelskorting van tussen de 20 en 30%;

ü  Je geniet met 20% korting van de lekkernijen uit ons restaurant;

ü  Woon je niet om de hoek en wil je wel heel graag bij ons aan de slag? We hanteren een reiskostenvergoeding;

ü  Waar hard gewerkt wordt, moet ook gefeest kunnen worden! En laten we daar bij Intratuin Lisse nou net héél goed in zijn 😉. Verspreid over het jaar organiseert onze feestcommissie de leukste activiteiten voor ons team;

ü  Wil je werken aan je persoonlijke ontwikkeling? Wij denken graag met je mee over een cursus of opleiding.

Ook heel leuk: na je proeftijd krijg je van ons een boom, kamerplant of heester cadeau. Zo start je direct met vergroenen!

Leuk om te weten
Wist je dat Intratuin Lisse een gloednieuwe vestiging is? In het voorjaar van 2022 werd onze prachtige winkel geopend. En we zijn nog niet klaar! We bouwen hard verder om binnenkort de totale winkeloppervlakte van 15.000m2 in gebruik te kunnen nemen.

Ons team is collegiaal, hecht en vooral heel enthousiast. Samen zetten we elke dag ons beste beentje voor om ervoor te zorgen dat alle klanten met een grote glimlach (en een volle kofferbak ;)) de winkel verlaten.  

Ben jij de collega waar we naar op zoek zijn? Laat van je horen door te reageren via de link. We kijken ernaar uit je te ontmoeten!

 

De kracht van Intratuin ligt bij onze mensen. De belangrijkste schakel!

Bekijk onze vacatures