Chauffeur ADR gevaarlijke stoffen (vuurwerk)

Chauffeur met groot rijbewijs en classificatie gevaarlijke stoffen

Vanaf het moment dat de wekker gaat zit ‘met de vlam in de pijp’ al in jouw hoofd. Je vindt het heerlijk om stukken te rijden in je eentje, maar bent ook niet bang om een gezellig praatje te maken met onze klanten: dat vind je juist gezellig! Wij zoeken een chauffeur met groot rijbewijs om grote orders vuurwerk te bezorgen en te pendelen tussen onze verschillende winkels.

Het komt hierbij goed van pas als je:

  • Groot rijbewijs hebt (vereist);
  • Licentie hebt om vuurwerk te vervoeren (evt. te halen bij huidige Adr basis)
  • Het leuk vindt om zowel voor als achter de schermen te werken;
  • Flexibel bent.

Waarom werken bij Intratuin Lisse?
Naast een marktconform salaris, 25 vakantiedagen (als je fulltime werkt) en een spiksplinternieuwe werkplek zijn er nog veel meer redenen waarom je écht bij Intratuin Lisse aan de slag wil gaan:

  • Als werknemer krijg je een fijne personeelskorting;
  • Je geniet met 20% korting van al ons vuurwerk;
  • Woon je niet om de hoek en wil je wel heel graag bij ons aan de slag? We hanteren een reiskostenvergoeding;
  • Waar hard gewerkt wordt, moet ook gefeest kunnen worden! En laten we daar bij Intratuin Lisse nou net héél goed in zijn 😉. Verspreid over het jaar organiseert onze feestcommissie de leukste activiteiten voor ons team;
  • Wil je werken aan je persoonlijke ontwikkeling? Wij denken graag met je mee over een cursus of opleiding.

Leuk om te weten
Wist je dat Intratuin Lisse een gloednieuwe vestiging is? In het voorjaar van 2022 werd onze prachtige winkel geopend. En we zijn nog niet klaar! We bouwen hard verder om in de herfst de totale winkeloppervlakte van 15.000m2 in gebruik te kunnen nemen.

Ons team is collegiaal, hecht en vooral heel enthousiast. Samen zetten we elke dag ons beste beentje voor om ervoor te zorgen dat alle klanten met een grote glimlach (en een volle kofferbak ;)) de winkel verlaten.  

Ben jij de collega waar we naar op zoek zijn? Laat van je horen door te reageren via de link. We kijken ernaar uit je te ontmoeten!

De kracht van Intratuin ligt bij onze mensen. De belangrijkste schakel!

Bekijk onze vacatures