Marketing- & Communicatiecoƶrdinator

 

Weet jij onze doelgroep moeiteloos te bereiken? Kent social media geen geheimen voor jou? En krijg je jeuk van ‘me’ als bezittelijk voornaamwoord? Dan is deze functie écht iets voor jou! Met de grote winkelopening in oktober en onze beroemde kerstshow in het vooruitzicht, zoeken wij een marketeer die ervoor zorgt dat niemand meer om Intratuin Lisse heen kan!

Wat ga je doen?
Als Marketing- en Communicatiecoördinator draag je zorg voor alle interne en externe communicatie. Je onderzoekt via welke communicatiekanalen je onze doelgroep het best bereikt, ontwerpt hiervoor de bijhorende middelen en evalueert naderhand of je doelen zijn bereikt. Daarnaast lanceer je advertentiecampagnes, maak je de contentkalender voor sociale media en richt je je actief op het krijgen van meer volgers. Ook het beheren en optimaliseren van onze webshops behoren tot jouw takenpakket.

Het komt hierbij goed van pas als je:

  • Relevante werkervaring hebt, bij voorkeur in de detailhandel;
  • (een beetje ;)) overweg kunt met programma’s als InDesign, Illustrator en Photoshop;
  • Stevig in je schoenen staat en het hele team kan meenemen in jouw plannen.

Waarom werken bij Intratuin Lisse?
Naast een marktconform salaris, 25 vakantiedagen (als je fulltime werkt) en een spiksplinternieuwe werkplek zijn er nog veel meer redenen waarom je écht bij Intratuin Lisse aan de slag wil gaan:

  • Je werkt op een heerlijk groen ‘kantoor’!
  • Als werknemer krijg je een fijne personeelskorting van tussen de 20 en 30%;
  • Je geniet met 20% korting van de lekkernijen uit ons restaurant;
  • Woon je niet om de hoek en wil je wel heel graag bij ons aan de slag? We hanteren een reiskostenvergoeding;
  • Waar hard gewerkt wordt, moet ook gefeest kunnen worden! En laten we daar bij Intratuin Lisse nou net héél goed in zijn šŸ˜‰. Verspreid over het jaar organiseert onze feestcommissie de leukste activiteiten voor ons team;
  • Wil je werken aan je persoonlijke ontwikkeling? Wij denken graag met je mee over een cursus of opleiding.

Ook heel leuk: na je proeftijd krijg je van ons een boom, kamerplant of heester cadeau. Zo start je direct met vergroenen!

Leuk om te weten
Wist je dat Intratuin Lisse een gloednieuwe vestiging is? In het voorjaar van 2022 werd onze prachtige winkel geopend. En we zijn nog niet klaar! We bouwen hard verder om in de herfst de totale winkeloppervlakte van 15.000m2 in gebruik te kunnen nemen.

Ons team is collegiaal, hecht en vooral heel enthousiast. Samen zetten we elke dag ons beste beentje voor om ervoor te zorgen dat alle klanten met een grote glimlach (en een volle kofferbak ;)) de winkel verlaten.  

Ben jij de collega waar we naar op zoek zijn? Laat van je horen door te reageren via de link. We kijken ernaar uit je te ontmoeten!

De kracht van Intratuin ligt bij onze mensen. De belangrijkste schakel!

Bekijk onze vacatures